BILET SPECJALNY

PARK MINIATUR + ŚREDNIOWIECZNA WAROWNIA + WYCIECZKA CIUCHCIĄ DO MINI ZOO = 1 BILET

PARK MINIATUR

Park Miniatur Świat Marzeń to niezwykłe miejsce, w którym podczas podróży przez Australię, Grecję, Włochy, Polskę, Chiny, Francję, Meksyk można podziwiać miniaturowe budowle charakterystyczne dla każdego z tych państw. Znajdziecie tam wszystkie obiekty, które szanujący się turysta wyruszający w podróż dookoła świata powinien koniecznie zobaczyć. W ciągu zaledwie jednego dnia staniecie pod Wieżą Eiffla, na Placu św. Piotra, przy posągach Moai, pod Bramą Brandenburską, przy gondoli cumującej w kanale wodnym otaczającym Plac św. Marka czy koło Muru Chińskiego. Większość miniatur, których w Parku Miniatur wykonana w skali 1:15, a kompleks wenecki – Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Dzwonnica św. Marka – w skali 1:10.

ŚREDNIOWIECZNA WAROWNIA

W Inwałdzie na kamienistym wzniesieniu, otoczony drewnianymi balami, powstał gród średniowieczny zajmujący teren 2,5 tys. m2. Przekraczając jego podwoje cofniesz się do XV wieku. Kamienista droga prowadzi na dziedziniec średniowiecznej warowni, która kryje w sobie niezwykłe miejsca – średniowieczną osadę, zbrojownię, salę tortur czy Park Ruchomych Smoków. Na miejscu spotkasz garncarza lepiącego gliniane naczynia, niewiasty tkające krajki na bardkach, kowala wykuwającego serduszka i haczyki oraz powroźnika skręcającego powrozy. Zabawisz się też w stylu średniowiecznym – zagrasz w bilarda, kręgle, postrzelasz z łuku, zakręcisz się na karuzeli beczułki. A na zamku zwiedzisz komnatę damy, salę tortur, zbrojownię. W podziemiach zagrasz w laserowy paintball w otoczeniu smoków i rycerzy.

Wycieczka ciuchcią do Mini Zoo

Atrakcją dla klientów jest wycieczka ciuchcią do Mini Zoo "KUCYK", które położone jest na malowniczych pagórkach u podnóża Beskidu Małego, ze wszech stron otoczone zagajnikami i rzeczką. Każdy z odwiedzających ma sposobność nakarmienia milusińskich specjalnie przygotowaną karmą. W Mini Zoo znajduje się także park tarasów widokowych, park zabaw (trampolina, małpi gaj, dmuchana zjeżdżalnia, dmuchany basen z kulkami, bujany konic, huśtawki, piaskownica), wioska przyrodniczo-leśna. Kolejną atrakcją dla dzieci starszych jest przejażdżka konna. Młodsze dzieci mogą skorzystać z kursu prawa jazdy, po zaliczonym egzaminie otrzymują prawo jazdy z własnym zdjęciem. Zimowym szaleństwem w Mini Zoo jest kulig na gumie kopalnianej. Kulig połączony jest z ogniskiem w szałasie biesiadnym, smażeniem kiełbasy na patykach. Atrakcją dla dzieci są także zjazdy na workach z sianem. Mini Zoo organizuje pikniki, festyny, zloty, góralskie biesiady, imprezy okolicznościowe, imprezy plenerowe.

CENNIK

PARK MINIATUR + ŚREDNIOWIECZNA WAROWNIA + WYCIECZKA CIUCHCIĄ DO MINI ZOO = 1 BILET


BILET ULGOWY - 59,00 PLN/os.

BILET NORMALNY - 69,00 PLN/os.

BILET RODZINNY - 246,00 PLN/os.

BILET DO 90 CM WZROSTU - 1 PLN/os.


Bilet ulgowy przysługuje:

  • dzieciom oraz młodzieży (za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej do 26 roku życia),
  • osobom niepełnosprawnym (za okazaniem orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności),
  • opiekunom osób poruszających się na wózku inwalidzkim,
  • osobom powyżej 65 roku życia.


Zapewniamy transport kolejką turystyczną

KOLEJKA TURYSTYCZNA
  • ! Cena: 500 zł (Andrychów, Wadowice + okolice). Cena obejmuje transport za całą kolejkę turystyczną w obie strony.

  • ! Kolejka turystyczna dowiezie Państwa do Inwałdu. Kolejka przyjeżdża pod umówione miejsce a następnie odwozi Państwa z powrotem.

  • ! Kolejka turystyczna pomieści 50-55 osób.

  • ! Zamów kolejkę już dziś! Dysponujemy także kolejką, która jest oszklona, ogrzewana i oświetlona tysiącami diod.

  • ! Rezerwacje: +48 604 580 616, +48 530 740 323.

facebook iconWielkie
Targi
facebook iconMini Zoo
?>