ENERGYLANDIA

ENERGYLANDIA - Największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin! Na 35 hektarach powierzchni znajduje się pięć stref, w których dzieci, młodzież i dorośli znajdą coś dla siebie. Właśnie to sprawia, że Energylandia to miejsce idealne na wspólną, rodzinną rozrywkę!

bajkolandia

Dzieci znajdą swoje miejsce w BAJKOLANDII gdzie specjalnie skonstruowane dla nich kolejki i inne atrakcje przyniosą im niezapomniane emocje i fantastyczne wspomnienia. Znajduje się tutaj 21 bajkowych atrakcji przeznaczonych dla dzieci już od 2 roku życia.

strefa familijna

Strefa FAMILIJNA została zaprojektowana z myślą o całych rodzinach, które postanawiają właśnie w Rodzinnym Parku Rozrywki w Zatorze spędzać niezapomniane chwile. O fantastyczną zabawę zadbają m.in. roller coastery Dragon, Boomerang; atrakcje wodne, w tym jedna z ulubionych - Splash Battle jak również Atlantis, czyli spływ rwącą rzeką na kilkuosobowych pontonach.

strefa ekstremalna

Dla wszystkich poszukujących skrajnych emocji i niesamowitych odczuć, przygotowana została strefa EKSTREMALNA. Nazwa ta idealnie określa co jest istotą tego miejsca. EMOCJE i ENERGIA! W tej strefie znajduje się 10 atrakcji. Na tych najodważniejszych śmiałków, gotowych wyruszyć w skrajnie ekstremalną wyprawę czeka najwyższy mega coaster w Europie - Hyperion czy rekordowy Speed Water Coaster - najwyższy wodny roller coaster na świecie.

Water Park

WATER PARK czyli strefa wodna, dająca możliwość poczucia się jak na tropikalnej wyspie. Do dyspozycji gości jest 1800 m2 powierzchni basenowych oraz TROPICAL FUN z 10 unikatowymi zjeżdżalniami.

SMOCZY OGRÓD

Piątą, najnowszą strefą Energylandii jest SMOCZY GRÓD. To właśnie tutaj znajduje się ZADRA – nowość sezonu 2019! Klimat epokowych zamków i budynków z kamieni i drewna oraz wszechobecnych smoków, daje się odczuć już na samym wejściu, na którym wita nas kolejka widokowa Dragon Adventure. Niezwykła kraina fantasy dopieszczona została także dwoma ciekawymi Roller Coasterami. Frida i Draken spodobają się zarówno dzieciom, jak i całym rodzinom.

Energylandia to także spektakularne widowiska wśród nich Extreme SHOW z udziałem motocykli FMX, rowerów BMX quadów i super szybkich samochodów. Na rodziny czekają musicale, na 5 scenach teatrów, gdzie występują najznamienitsi tancerze, akrobaci oraz cyrkowcy prezentujący np. piorunujące show z użyciem ognia i pirotechniki.

W roku 2020 Energylandia zaskoczy swoich Gości także nową 6 strefą! AQUALANTIS to kolejna część parku, która powstanie na obszarze 6 hektarów otaczając nowy roller coaster typu Double Coaster, który osiągnie prędkość 100 km/h.

Wszystkie wymienione strefy i atrakcje dostępne są w ramach jednego biletu wstępu do Parku. Więcej informacji i zdjęć znaleźć można na stronie internetowej
www.energylandia.pl


CENNIK DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH:


DZIECI DO LAT 31zł
BILET URODZINOWY (DO 18 R.Ż.)1zł
DZIECI DO 140 CM WZROSTU89zł
KOBIETY W CIĄŻY (ZA OKAZANIEM KARTY CIĄŻY)89zł
SENIORZY +65 (ZA OKAZANIEM DOKUMENTU POTWIERDZAJĄCEGO WIEK) 89zł
BILET NORMALNY (OD 140 CM WZROSTU)139zł

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE69zł/do 12 lat
89zł/pow.12 lat


Ważne informacje dotyczące biletu wstępu do RODZINNEGO PARKU ROZRYWKI ENERGYLANDIA:

  • W cenie biletu wszystkie atrakcje bez limitów: roller-coastery, karuzele, kina, widowiska, pokazy, strefa dziecięca, strefa familijna, strefa ekstremalna, Water Park! Bilet całodzienny bez limitów czasowych i ilościowych. Bilet nie obejmuje gastronomii, automatów do gier obsługiwanych żetonami, sklepów i pamiątek.
  • Bilet dla dziecka które nie ukończyło 3 roku życia można zakupić na podstawie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka.
  • Wszystkie osoby do 18 roku życia w dniu urodzin za bilet do parku uiszczą symboliczną opłatę – 1 zł. To ukłon w stronę naszych najmłodszych gości. Wymagane jest okazanie dokumentu, potwierdzającego tożsamość oraz fakt, że w tym dniu jubilat ma urodziny.
  • Bilet dla osoby niepełnosprawnej można zakupić za okazaniem oryginału legitymacji potwierdzającej niepełnosprawność. W razie wątpliwości wymagane jest okazanie innego dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość. Bilet ulgowy dla osoby niepełnosprawnej przysługuje do 12-go roku życia. Przysługuje ulga dla opiekuna osoby niepełnosprawnej- jednak tylko w wypadku wizyty grupowej, przy wcześniejszej rezerwacji grupy o liczebności powyżej 15 osób.


ZAPEWNIAMY TRANSPORT KOLEJKĄ TURYSTYCZNĄ

KOLEJKA TURYSTYCZNA

  • ! Cena: 500 zł (Andrychów, Wadowice + okolice). Cena obejmuje transport za całą kolejkę turystyczną w obie strony.


  • ! Kolejka turystyczna dowiezie Państwa do Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze ENERGYLANDIA. Kolejka przyjeżdża pod umówione miejsce a następnie odwozi Państwa z powrotem.


  • ! Kolejka turystyczna pomieści 55 osób.


  • ! ! Zamów kolejkę już dziś! Dysponujemy także kolejką, która jest oszklona, ogrzewana i oświetlona tysiącami diod.


  • ! Rezerwacje: +48 604 580 616, +48 530 740 323.

facebook iconWielkie
Targi
facebook iconMini Zoo
?>