ENERGYLANDIA

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.
Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia niespełna 17 kilometrów.

Atrakcje charakteryzują się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią, podzielone są na 4 strefy.

bajkolandia

Bajkolandia – kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek. Dzieci przenoszą się w świat ukochanych kreskówek i filmów, niczym bohaterowie najpiękniejszych przygód mogą zostać kierowcami, pilotami, strażakami, księżniczkami, krasnalami lub niesfornymi zwierzątkami.

Karuzele, mini coastery, autka i samolociki tworzące urozmaiconą strefę dla najmłodszych są niezwykle bezpieczne i przyjazne, jak i zaplecze oraz otoczenie, w którym rodziny z niemowlętami znajdą zaciszne, czyste miejsca dla pielęgnacji dzieci.

strefa familijna

Strefa familijna – proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu – min. 140 cm.
W tym sektorze dostępnych jest kilka Roller Coasterów i tutaj na własnej skórze można doświadczyć adrenaliny i emocji, lecz w rozsądnej dawce…choć jak twierdzi część Gości – niektóre potrafią zaskoczyć. Rodzinnie można spędzić czas na wodnych spływach, kolejce widokowej czy też ścigając się na torze Formuła Autodrom.

strefa ekstremalna

Strefa ekstremalna – to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach. Strefa ta cieszy się dużą popularnością – ze względu na jej absolutną bezkonkurencyjność na tle tego typu atrakcji w promieniu setek kilometrów. W ofercie tej strefy dostępne jest kilkanaście naprawdę ekstremalnych urządzeń takich jak najszybsze i największe Roller Coastery, ogromne wahadło Azec Swing, czy potężne 40 metrowe ramię Space Boostera, których prędkość dochodzi do 100 km/h, a przeciążenia sięgają aż 5g!

Water Park

Water Park – naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw. W tej strefie można zażyć słońca lub odpocząć w cieniu parasola, swobodnie zrelaksować się wraz z podopiecznymi pod okiem czuwających nad bezpieczeństwem ratowników. To przepiękne miejsce, wyróżniające się przejrzystością wody oraz mnóstwem atrakcyjnych niespodzianek tematycznie i aranżacyjnie związanych z estetyką egzotycznych wysp.

Dodatkowo 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), nowoczesne kino 7D a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilka dedykowanych sklepów.

Energylandia to nie tylko park rozrywki, lecz także miejsce, w którym odbywa się wiele warsztatów edukacyjnych i artystycznych, pokazów pirotechnicznych oraz innych niesamowitych atrakcji. Wszystkie wydarzenia są perfekcyjnie zorganizowane – dzieci mogą zobaczyć, jak wygląda laboratorium szalonego naukowca, dowiedzieć się, czym jest mapping 3D, lub zobaczyć ciekawe musicale. Pokazy odbywają się cały dzień i są dostępne dla wszystkich, nie ma więc konieczności wcześniejszego rezerwowania miejsc.

CENNIK DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH:


DZIECI DO LAT 31zł
BILET URODZINOWY (DO 18 R.Ż.)1zł
DZIECI DO 140 CM WZROSTU69zł
KOBIETY W CIĄŻY (ZA OKAZANIEM KARTY CIĄŻY)69zł
SENIORZY +65 (ZA OKAZANIEM DOKUMENTU POTWIERDZAJĄCEGO WIEK)69zł
BILET NORMALNY (OD 140 CM WZROSTU)119zł

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE49zł/DZIECI 69zł/DOROŚLI


Ważne informacje dotyczące biletu wstępu do RODZINNEGO PARKU ROZRYWKI ENERGYLANDIA:

  • W cenie biletu wszystkie atrakcje bez limitów: roller-coastery, karuzele, kina, widowiska, pokazy, strefa dziecięca, strefa familijna, strefa ekstremalna, Water Park! Bilet całodzienny bez limitów czasowych i ilościowych. Bilet nie obejmuje gastronomii, automatów do gier obsługiwanych żetonami, sklepów i pamiątek.
  • Bilet dla dziecka które nie ukończyło 3 roku życia można zakupić na podstawie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka.
  • Wszystkie osoby do 18 roku życia w dniu urodzin za bilet do parku uiszczą symboliczną opłatę – 1 zł. To ukłon w stronę naszych najmłodszych gości. Wymagane jest okazanie dokumentu, potwierdzającego tożsamość oraz fakt, że w tym dniu jubilat ma urodziny.
  • Bilet dla osoby niepełnosprawnej można zakupić za okazaniem oryginału legitymacji potwierdzającej niepełnosprawność. W razie wątpliwości wymagane jest okazanie innego dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość. Bilet ulgowy dla osoby niepełnosprawnej przysługuje do 12-go roku życia. Przysługuje ulga dla opiekuna osoby niepełnosprawnej- jednak tylko w wypadku wizyty grupowej, przy wcześniejszej rezerwacji grupy o liczebności powyżej 15 osób.


ZAPEWNIAMY TRANSPORT KOLEJKĄ TURYSTYCZNĄ

KOLEJKA TURYSTYCZNA

  • ! Cena: 500 zł (Andrychów, Wadowice + okolice). Cena obejmuje transport za całą kolejkę turystyczną w obie strony.


  • ! Kolejka turystyczna dowiezie Państwa do Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze ENERGYLANDIA. Kolejka przyjeżdża pod umówione miejsce a następnie odwozi Państwa z powrotem.


  • ! Kolejka turystyczna pomieści 55 osób.


  • ! ! Zamów kolejkę już dziś! Dysponujemy także kolejką, która jest oszklona, ogrzewana i oświetlona tysiącami diod.


  • ! Rezerwacje: +48 604 580 616, +48 530 740 323.

facebook iconWielkie
Targi
facebook iconMini Zoo
?>