WIOSKA MONGOLSKA
INWAŁD

wioska mongolska

Wioska Mongolska to nowe miejsce noclegowe na mapie turystycznej Inwałdu. W Wiosce znajdują się jurty – pokrywane skórami, wojłokiem (filcem wytwarzanym tradycyjnymi metodami) lub zdobionymi tkaninami namioty koczowników. Przebywanie w ich wnętrzu jest nie tylko ciekawym doświadczeniem, ale również pozwala złagodzić stres, wyciszyć się i napełnić pozytywną energią.

Jurty zostały umiejscowione w doskonałej lokalizacji, zaraz obok Inwałd Parku, w którym na naszych Gości czeka mnóstwo atrakcji w aż czterech parkach tematycznych. Sam Inwałd jest doskonale połączony komunikacyjne z innymi ciekawymi miastami regionu – Wadowicami, Krakowem, Kalwarią Zebrzydowską, Oświęcimiem. Z Inwałdu łatwo dotrzeć można również do Beskidu Małego. Wszystko to sprawia, że nasi Goście mogą nie tylko wypocząć w doskonałych warunkach, ale również poznać największe atrakcje województwa małopolskiego.

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych i niepowtarzalnych noclegów w wiosce mongolskiej w Inwałdzie. Zarezerwuj całą jurtę już od 300 zł za dobę w miesiącach maj, czerwiec, wrzesień październik oraz w cenie od 400 zł za dobę w lipcu i sierpniu.

KONTAKT: biuro@wioskamongolska.pl , +48 511 154 806

wyposażenie jurt

łóżka podwójne i rozkładane dla dwóch osób
bezpłatne wi-fi
gaśnica
wentylator
łazienka z prysznicem i wc
kosmetyki hotelowe na start
mała lodówka
czajnik elektryczny
woda mineralna na start
kawa, herbata na start
stół na świeżym powietrzu
papier toaletowy
krzesła
suszarka do włosów
ręczniki
kosmetyki hotelowe na start
kołdra, poduszka
pościel
stół bezpłatny parking
facebook iconWielkie
Targi
facebook iconMini Zoo
?>