ZATORLAND

PARK ZATORLAND to ciekawe miejsce stworzone dla najmłodszych z myślą o ich edukacji poprzez rozrywkę. Zatorland to kompleks trzech tematycznych parków: Parku Dinozaurów, Parku Owadów i Parku Mitologii. Rozrywki dostarczy Lunapark. Każdy z naszych parków to niezwykłe miejsce umożliwiające poznanie tajemnic odległej przeszłości, fascynujących historii czy odkrywania niezwykłej przyrody. To również przestrzeń do wypoczynku i wspaniałej zabawy dla całej rodziny.park ruchomych dinozaurów

To największy tego typu park w Europie Środkowej. Znajduje się na gęsto zalesionym terenie, przez który wiedzie ścieżka edukacyjna prezentująca dawne życie dinozaurów. Pośród drzew spostrzec można przeszło 100 różnych dinozaurów, większość z nich to eksponaty ożywione. Wśród nich można zobaczyć ogromne roślinożerne Zauropody, przerażającego T-Rexa czy też tegoroczny hit – największego na świecie ruchomego dinozaura – Argentynozaura, mającego ponad 35 metrów długości! Większość z nich porusza się i wydaje dźwięki, dlatego przechadzka po naszej ścieżce edukacyjnej sprawia, że zwiedzający czują się przeniesieni w odległą przeszłość ! Ścieżka edukacyjna z dinozaurami to jeszcze nie wszystkie atrakcje jakie zostały przewidziane. Przy jej końcu znajduje się Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, w którym prezentowana jest kolekcja skamieniałych zwierząt. Można zobaczyć również elementy szkieletów dinozaurów. Na terenie Muzeum, w strefie dydaktycznej udostępniona jest sala do samodzielnego przeprowadzenia zajęć przez nauczycieli. Warsztaty Młodego Paleontologa to zajęcia prowadzone przez naszych ekspertów. W trakcie tych zajęć uczestnicy przy pomocy specjalistycznych narzędzi odkrywają szkielety dinozaurów ukryte w masie gipsowej.

park mitologii

Park Mitologii ulokowany w dużej części na wodzie, to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie można z bliska poznać greckich bogów, herosów, bohaterów i mityczne stworzenia. Pięknie odwzorowane i nawiązujące do starożytnych posągów figury są znakomitym tłem do narracji o dawnym helleńskim świecie opiewanym w pieśniach i literaturze. To tutaj można zapewnić sobie wspaniały relaks dla ciała i umysłu. Na pewno zachwyci Was sceneria starożytnej Grecji i jej wspaniałych bohaterów. Zobaczycie ich wszystkich z Zeusem i Ateną na czele podczas rejsu tramwajem wodnym. To tutaj obejrzycie tańczące fontanny. Dla chcących poczuć się jak Odyseusz przygotowany jest Koń Trojański! Tutaj również znajduje się strefa dydaktyczna dla nauczycieli chcących zrealizować zajęcia z literatury, historii lub plastyki.

park owadów

To wyjątkowe miejsce, w którym zwiedzający spotkać może owady ludzkich rozmiarów! Dla zwiedzających przygotowana jest ścieżka edukacyjna, a na niej 16 gigantycznych eksponatów, m. in.: konik polny, biedronka, mrówka, jelonek rogacz, larwa motyla, modliszka, skorpion, stonka, żuk rohatyniec, mucha, skorek. Zupełną nowością tego sezonu jest ruchomy karaluch! Ekspozycja insektów wzbogacona jest również o wystawę wypreparowanych owadów, pochodzących z różnych zakątków naszego globu, np. z Tajlandii, Maroka, Rosji i wielu innych. W gablotach znaleźć można m.in. pająki, motyle, chrząszcze, cykady. Na terenie parku znajduje się też strefa dydaktyczna (ławki i stoły) dla nauczycieli chcących zrealizować zajęcia z biologii.

lunapark

To miejsce, w którym zmęczeni przygodą poznawania i nauki mali odkrywcy mogą się zrelaksować i dobrze bawić, korzystając z: kina 5D Extreme, symulatora 3D Bonanza, karuzeli „słonie”, diabelskiego młyna, karuzeli wiedeńskiej i łańcuchowej, basenu z łódkami, loterii, salonu gier, zjeżdżalni, trampolin, dmuchańców i wielu innych. Amatorom mocniejszym wrażeń polecana jest szczególnie przejażdżka dinocoasterem, a o całkowity zawrót głowy przyprawi wszystkich pobyt w domku do góry nogami.
CENNIK DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH:

1. PAKIET ZŁOTY - 32,90 zł/os.

w cenie:
 • -Wstęp do jednego wybranego parku tematycznego bez przewodnika
 • -Seans w kinie 5D Extreme lub zwiedzanie domu do góry nogami
 • -Możliwość wielokrotnego skorzystania z atrakcji znajdujących się na terenie lunaparku – kolejki, karuzele, trampoliny itp. (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów, np. automatyczne bujaki, strzelnica itp.)2. PAKIET PREMIUM - 39,90 zł/os.

w cenie:
 • -Wstęp do Parku Ruchomych Dinozaurów
 • -Wstęp do Parku Owadów
 • -Wstęp do Parku Mitologii
 • -Seans w kinie 5D Extreme
 • -Zwiedzanie domu do góry nogami
 • -Możliwość wielokrotnego skorzystania z atrakcji znajdujących się na terenie lunaparku – kolejki, karuzele, trampoliny itp. (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów, np. automatyczne bujaki, strzelnica itp.)3. PAKIET PREMIUM PLUS - 54,90 zł/os.

w cenie:
 • -Wstęp do Parku Ruchomych Dinozaurów
 • -Wstęp do Parku Owadów
 • -Wstęp do Parku Mitologii
 • -Seans w kinie 5D Extreme
 • -Zwiedzanie domu do góry nogami
 • -Możliwość wielokrotnego skorzystania z atrakcji znajdujących się na terenie lunaparku – kolejki, karuzele, trampoliny itp. (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów, np. automatyczne bujaki, strzelnica itp.
 • -Zestaw obiadowy do wyboru

ZAPEWNIAMY TRANSPORT KOLEJKĄ TURYSTYCZNĄ

KOLEJKA TURYSTYCZNA

 • ! Cena: 500 zł (Andrychów, Wadowice + okolice). Cena obejmuje transport za całą kolejkę turystyczną w obie strony.


 • ! Kolejka turystyczna dowiezie Państwa do Zatorlandu. Kolejka przyjeżdża pod umówione miejsce a następnie odwozi Państwa z powrotem.


 • ! Kolejka turystyczna pomieści 55 osób.


 • ! ! Zamów kolejkę już dziś! Dysponujemy także kolejką, która jest oszklona, ogrzewana i oświetlona tysiącami diod.


 • ! Rezerwacje: +48 604 580 616, +48 530 740 323.

facebook iconWielkie
Targi
facebook iconMini Zoo
?>