RODZINNE PARKI W MINI ZOO "KUCYK"
INWAŁD
Rodzinne Parki w Mini Zoo "KUCYK" położone są na malowniczych pagórkach u podnóża Beskidu Małego, ze wszech stron otoczone zagajnikami i rzeczką. Ta idealna leśna lokalizacja (trochę słońca, trochę cienia) sprawia, że spacer po Mini Zoo staję się przyjemny, orzeźwiający oraz bardzo pouczający. Różnorodność świata fauny i flory zapewnia satysfakcję w zwiedzaniu dla każdego.

park zwierząt

W parku zwierząt każdy gatunek został opisany na specjalnej tabliczce, dzięki czemu można zdobyć cenne informacje i poznać wiele ciekawostek o mieszkańcach. Można tam zobaczyć gatunki zwierząt bardziej lub mniej znane – kangury benetta, zebu, dziki, szynszyle, szopa pracza czy strusie emu i żurawie koroniaste. Jest również Osiołek Wesołek, który swoim śmiechem potrafi rozbawić każdego. Każdy z odwiedzających ma sposobność nakarmienia milusińskich specjalnie przygotowaną karmą. Znajdują się tam również i takie zwierzaczki, które uwielbiają hasać poza wyznaczonym dla nich obszarem. Nie zdziwcie się więc, kiedy na waszej drodze stanie mała kózka lub króliczek. Pamiętajcie - spacer po Rodzinnych Parkach w Mini Zoo "KUCYK" zapewni Wam dawkę pożytecznej wiedzy, odpoczynek i obcowanie na łonie natury, dostarczy także moc niezapomnianych wrażeń!

wycieczka kolejką

Kolejka wyruszyła już na drogi naszego regionu, by zabrać was na wycieczkę turystyczno – krajoznawczą do Rodzinnych Parków w Mini Zoo "KUCYK" oraz do innego miejsca w okolicy. Przeżyj niezwykłą wyprawę, podziwiaj piękne krajobrazy regionu podnóża Beskidu Małego i kolekcjonuj niezapomniane chwile! Naszą kolejką dojedziesz również na zwariowany wieczór panieński/kawalerski, imprezę niespodziankę lub na szalone urodziny, imprezę firmową!
Zakupując bilet do Rodzinnych Parków w Mini Zoo "KUCYK" wraz z kolejką, kolejka zabierze Was z parkingu na przejażdżkę po okolicy mijając Park Miniatur, Średniowieczną Warownią, Dinolandię i Ogród Jana Pawła II.

park tarasów widokowych z gęsią zagrodą

Jest to piękny kawałek ziemi z zapierającym dech w piersiach widokiem na cudną okolicę - Park Miniatur, Średniowieczną Warownię, Beskid Mały. To jest idealne miejsce dla dorosłych na odpoczynek po całym tygodniu pracy i dla dzieciaków na harce i swawole! Czytając swoją ulubioną książkę na leżaku w słoneczku każdy odpocznie. Tarasy Widokowe zadowolą wszystkie zmysły! Nacieszą oko pięknymi widokami, pozwolą chłonąć zapachy przyrody, delektować się odgłosami lasu, poczuć dotyk naszych milusińskich, smakować przepyszne owoce goi, kiwi, winogrona, żurawiny, borówki amerykańskiej, poziomki, maliny, ostrężyny! Na tarasie widokowym atrakcją dla dzieci jest gęsia zagroda.

park zabaw

Na terenie znajdują się również parki zabaw dla dzieci, czyli moc najróżniejszych atrakcji! „Małpi gaj” z basenem wypełnionym piłeczkami, dmuchana zjeżdżalnia, trampoliny, huśtawki, piaskownica, „koniki”, tory przeszkód, domek zabaw! Strzelanie z łuku, przeciąganie liny, skoki w workach-to rodzinne atrakcje, które są organizowane. Park zabaw sąsiaduje z letnią altaną, w której można organizować bale i przyjęcia urodzinowe dla dzieci. To idealne miejsce na zabawę dla pociech i na odpoczynek przy kawie dla rodziców. Park zabaw dla dzieci od lat 3 do lat 10.

przejażdżki konne

Każde dziecko, które zawita do Rodzinnych Parków w Mini Zoo "KUCYK" ma możliwość skorzystania z przejażdżki na kucyku. Taka bliskość dziecka z pięknym i słodkim kucykiem daje wiele radości obu stronom. A potem długie chwile opowiadania i chwalenia się wszystkim, że jeździło się na koniku, który takie dziwne dźwięki wydawał i ogonem wywijał… Zobacz sam, ile radości daje dziecku tak bliskie spotkanie ze zwierzętami. Przejażdżki konne dla dzieci w wieku od 3 lat do 12 lat.

pole namiotowe/campingowe

Oferta obejmuje wynajem terenu pod namiot/camper. Pole namiotowe/campingowe znajduje się na terenie ogrodzonego ośrodka z dostępem do zasilania elektrycznego (możliwość zagotowania wody na kawę lub herbatę, podpięcia urządzeń w celu ich podładowania) i bieżącej wody - to jest w cenie. Na polu namiotowym/campingowym są również paleniska, na których można usmażyć kiełbaskę, zrobić ziemniaczki. W Państwa zakresie jest namiot/camper.


warsztaty plastyczne

Podczas warsztatów wykonywane są różnego rodzaju prace plastyczne. Materiał wykorzystywany do zajęć jest głównie pochodzenia naturalnego: siano, drzewo, papier, kamień, krepina, szkło, farby itp. Bezpośredni kontakt z naturą na terenie "Rodzinnych Parków w Mini Zoo "KUCYK" bardzo korzystnie wpływają na aktywną formę spędzania czasu. Tematy prac zmieniają się wraz z porami roku i okresami świątecznymi. Czas trwania warsztatów plastycznych uzależniony jest od tematu i od wieku osób biorących czynny udział, średni czas warsztatów 45min.

szałas biesiadny

Iście góralski styl – drewniane stoły i ławki otulone baranią skórą, swoiste detale (takie jak wiklinowe koszyki, starodawne lampki, czy też poroże jelenia) nadają temu wnętrzu charakteru i ciepła. Atmosferę ociepla dodatkowo piękny kominek w starym stylu. W samym środku szałasu znajduje się ogromne palenisko, na którym serwujemy wyśmienitego pieczonego prosiaka lub barana, kiełbaski, oscypki i jeszcze wiele innych pysznych smakołyków. To miejsce jest idealne na szalone 18-stki, imprezy - niespodzianki, imieniny babci, rocznicę ślubu, imprezy integracyjne a także na harce i swawole dla dzieciaczków.

słodka budka

Czy jest ktoś, kto nie uwielbia słodkości? Warto znaleźć trochę czasu na relaks i zrobić sobie przerwę w zwiedzaniu, aby skosztować coś pysznego. Słodka budka proponuje lody kręcone, gofry, naleśniki, soki świeżo wyciskane oraz pyszną kawę.
CENNIK DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH:

MINI ZOO - w cenie: park zwierząt, park tarasów widokowych, park zabaw do lat 10

Bilet normalny16 PLN/os.
Bilet ulgowy13 PLN/os.
Bilet rodzinny* (2+2)52 PLN/4 os.
Bilet dla dziecka do 90 cm wzrostu1 PLN/os.
Bilet urodzinowy1 PLN/os.
MINI ZOO + KOLEJKA - zakupując bilet do Rodzinnych Parków w Mini Zoo "KUCYK" przejażdżka kolejką jest w cenie. Kolejka zabierze Państwa z parkingu Mini Zoo na przejażdżkę po okolicy mijając Park Miniatur, Średniowieczną Warownią, Dinolandię i Ogród Jana Pawła II. Kolejka odwiezie Państwa z powrotem na parking Mini Zoo "KUCYK". W cenie: przejażdżka kolejką z parkingu Mini Zoo, park zwierząt, park tarasów widokowych, park zabaw do lat 10.

Bilet normalny23 PLN/os.
Bilet ulgowy18 PLN/os.
Bilet rodzinny* (2+2)72 PLN/4 os.
Bilet dla dziecka do 90 cm wzrostu1 PLN/os.
Bilet urodzinowy1 PLN/os.


harmonogram przejażdżek kolejką:

Odjazdy co pełną godzinę, rozpoczynając od godz. 12:00. Ostatni kurs kolejki do Mini Zoo z parkingu Średniowiecznej Warowni godzinę przed zamknięciem.

Kolejka nie kursuje w dni spacerowe.
Bilet ulgowy przysługuje:
 • dzieciom oraz młodzieży (za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej do 26 roku życia),
 • osobom niepełnosprawnym (za okazaniem orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności),
 • opiekunom osób poruszających się na wózku inwalidzkim,
 • osobom powyżej 65 roku życia.

Bilet rodzinny przysługuje:

 • 2 osobom dorosłym + 2 dzieci powyżej 90 cm wzrostu,
 • każde następne dziecko powyżej 90 cm wzrostu bilet ulgowy.

Bilet urodzinowy przysługuje:

 • osobom do 18 roku życia włącznie, odwiedzającym w dniu swoich urodzin Inwałd Park (za okazaniem dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym datę urodzenia).

Bilet dla dzieci do 90 cm wzrostu przysługuje:

 • wszystkim dzieciom których wzrost w dniu przyjścia do Parku nie przekracza 90 cm.
 • decyduje miarka wzrostu umieszczona przed kasą Parku.


Ważne informacje dotyczące biletu wstępu do RODZINNYCH PARKÓW W MINI ZOO "KUCYK":
 • W przypadku złych warunków atmosferycznych niektóre atrakcje są nieczynne,
 • W razie niepogody czas pracy Parku może być skrócony (np. z powodu całodniowego deszczu),
 • Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione na terenie Parku,
 • Wejście na teren Parku jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z Regulaminem, akceptacją jego postanowień i zobowiązaniem do ich przestrzegania,
 • Nieskorzystanie z atrakcji w ramach biletu nie stanowi podstawy do jakichkolwiek roszczeń,
 • Dodatkowo płatne atrakcje: przejażdżka konna (8,00 PLN/os.), karma dla zwierząt (4,00 PLN/os.), warsztaty plastyczne dla grup zorganizowanych.
 • Parking i toalety bezpłatne.

ZAPEWNIAMY TRANSPORT KOLEJKĄ TURYSTYCZNĄ

KOLEJKA TURYSTYCZNA

 • ! Cena: 500 zł (Andrychów, Wadowice + okolice). Cena obejmuje transport za całą kolejkę turystyczną w obie strony.


 • ! Kolejka turystyczna dowiezie Państwa do Rodzinnych Parków w Mini Zoo "Kucyk" w Inwałdzie. Kolejka przyjeżdża pod umówione miejsce a następnie odwozi Państwa z powrotem.


 • ! Kolejka turystyczna pomieści 55 osób.


 • ! ! Zamów kolejkę już dziś! Dysponujemy także kolejką, która jest oszklona, ogrzewana i oświetlona tysiącami diod.


 • ! Rezerwacje: +48 604 580 616, +48 530 740 323.

facebook iconWielkie
Targi
facebook iconMini Zoo
?>